Zde se nacházíte: / Klávesové nástroje

Yamaha PSR E 360 dark walnut

Kód: YAPSRE360dw
Yamaha PSR E 360 dark walnut
1 2
yamaha klávesy
není skladem,ale dotazujte se na dostupnost, chodí mnoho lidí a budou brzy pryč, děkujeme
Úplný popis, Yamaha PSR-E 360 dark ealnut
Integrovaná funkce lekce
Díky Yamaha 's Education Suite (YES) se můžete učit a rozvíjet ve svém vlastním čase a prostoru. Díky funkci lekce o devíti krocích můžete při hraní přidělovat, sledovat a vyhodnocovat úkoly. Devět fází je rozděleno na úkoly vlevo, vpravo a oběma rukama. Umožní vám pohodlně rozvíjet každou ruku pro melodii a akordy, než je zkombinujete a provedete své skladby. Rozsah skladeb zahrnutých v PSR E360 zahrnuje různé obtíže pro celou řadu klasických melodií. Takže můžete zlepšit své dovednosti ve svém volném čase. Vyzvěte se s PSR E360!

Hlasová knihovna Yamaha
PSR E360 těží z komplexní hlasové knihovny. Můžete tedy prozkoumat řadu zvuků a rytmů. Díky 400 vysoce kvalitním hlasům obsahuje PSR E360 řadu zkoumaných kláves, syntezátorů, kytar a dechových nástrojů. Ideální pro kohokoli, kdo chce experimentovat s různými žánry nebo jednoduše přidat vrstvy do kapely. Každý hlas lze vylepšit různými typy reverb, chorusu, arpeggia a dalších, což vašemu zážitku z hraní dodá jedinečnou dynamiku. Knihovnu PSR E360 lze snadno ovládat pomocí intuitivního rozhraní a průvodce zobrazením.

Touch Sensitive Keyboard
vyprodáno,ale dojde pár kusů cca 18.12.2020 a budou opět rychle pryč, díky dotazujte se.
Díky snadno použitelné klávesnici je učení stejně jednoduché jako ABC. Díky dotykovému systému klávesnice, který reaguje na váš styl hry, je E360 ideální pro expresivní a emotivní výkon. Integrovaná s funkcemi lekce vám klávesnice nabízí podrobný přehled o vašem výkonu, abyste mohli zlepšit své dovednosti. Citlivost na dotek na PSR E360 přibližuje vaši hru špičkovému klavíru.

3měsíční nabídka flowkey flowkey
Yamaha a klavírní výuková aplikace flowkey spolupracují po omezenou dobu, aby vám poskytly 3 měsíce prémiového učení. Jednoduše si stáhněte aplikaci flowkey do svého smartphonu nebo tabletu, zaregistrujte svůj nástroj a začněte s předplatným. Uživatelsky přívětivé rozhraní vám umožní naučit se každou skladbu ve formátu notového záznamu i ve videu. Díky nastavitelnému nastavení obtížnosti mohou flowkey používat úplní nováčci i vyspělí hudebníci. Členové Premium Flowkey mají přístup k více než 500 skladbám pokrývajícím významné hity od popu, klasiky, rocku a dalších. Tato intuitivní aplikace může dokonce sledovat vaše hraní a nabídnout okamžitou zpětnou vazbu, která vám pomůže zlepšit vaše dovednosti. Jakékoli digitální piano Yamaha zakoupené mezi 15. červencem 2016 a 31. březnem 2021 má nyní nárok na tři měsíce prémiového přístupu flowkey.

Další informace získáte kliknutím sem

Specifikace
Rozměry
Šířka: 940 mm
Výška: 100 mm
Hloubka: 316 mm
Hmotnost: 3,91 kg
Zvuky
Standardní hlasy: 384
Sady bicích / SFX: 16
Maximální polyfonie: 32
Účinky
Reverb : 9 typů
Sbor: 5 typů
Master EQ: 6 typů
Funkce
Styly: 130
Nastavení jedním dotykem: Ano
Přednastavené skladby: 112
Nahrávání skladeb: 1
Záznam skladeb: 1
Typ funkce lekce: ANO
Přenosný Grand: Zahrnuto, Typ tlačítka
Všeobecné
Počet klíčů: 61
Odpověď: Stiskněte Odpověď
Zesilovače: 2,5 W + 2,5 W.
Reproduktory: 12 cm x 2
Připojení: Aux In, sluchátka / výstup, nožní pedál
Barva: Tmavý Walnut
Napájení: PA-130A (součástí dodávky) nebo napájení z baterie (6 AA)
5.990 Kč