Zde se nacházíte: / Kytary / Struny, ladičky,...

Tc electronic polytune 3

Kód: tcpoly3
Tc electronic polytune 3
skladem na objednávku
Tc electronic polytune 3
Už třetí verze slavné ladičky PolyTune nabízí oblíbené funkce z předchozích modelů plus několik nových vylepšení.

Polytune 3 nabízí tři režimy pro snadné a rychlé ladění. V závislosti na vašich potřebách a podmínkách můžete volit mezi polyfonním módem, kdy naladíte všechny struny jedním tahem trsátka (brnknutím), chromatickým režimem a třetím režimem nazvaným Strobe, kdy ladíte s neuvěřitelnou přesností 0,1 centů. Funkce MonoPoly okamžitě rozpozná, zda hrajete na jednu nebo více strun, a automaticky zvolí polyfonní nebo monofonní režim ladění.

Nově můžete volit mezi režimem True Bypass pro tiché ladění s nulovým ovlivněním signálu a režimem Buffered Bypass. Použitý Bonefide Buffer je zárukou nulové degradace signálu, bez ohledu na počet a délku kabelových propojení. Navíc v tomto režimu můžete využít funkci „Always On“ pro ladění bez nutnosti „zamutovat“ signál.

Na horní části krabičky se nachází display složený ze 109 LED diod. Jeho senzor na rozpoznání jasnosti detekuje prostředí a automaticky mu přizpůsobuje kontrast displaye. S touto funkcí a vysokým rozlišením včas odhalíte i ty nejjemnější nuance ladění i v těch nejsložitějších podmínkách.

Krabička je zasazena v odolném kovovém šasi. Napájet lze 9V adaptérem nebo 9V baterií. Výstup pro daisy chain umožňuje napájet další krabičky o odběru do 2A.

Všechna nastavení si PolyTune pamatuje i po odpojení od adaptéru a baterie. Při zapojení jack kabelu do vstupu efektu se na displayi objeví poslední aktuální nastavení, takže zůstanete ušetřeni zcela zbytečné práce.
Parametry

Typ: Pedálová
Rozsah: A0 - C8
Napájení: 9V Adaptér, 9V Baterie
Vhodné pro: Univerzální
Obsah balení: Ladička, podlepky se suchým zipem
Barva: Bílá
2.890 Kč